Hakkımızda

Labris Hakkında

Labris, 1995 yılında temsilci firma olarak Ankara'da kurulmuştur. Şu anda dünyanın birçok ülkesinde kendi konusunda lider olan firmaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır. Labris, faaliyet konularını, makine ve ekipman çeşitliliğini hızla arttırarak günümüzde Türkiye'nin öncü firmalarından birisi haline gelmiştir. Labris olarak hedefimiz, müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünler sunarak, satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti vermek, sorunlarını en kısa zamanda ekonomik olarak çözmektir.

 

 

Vizyonumuz
Temsilcisi olduğumuz ürünlerin temin edilebilme kolaylığı ve sağladığımız kaliteli servis hizmet ile iş alanımızda lider ve güvenilir şirket olmak.

 

Misyonumuz
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve sorunlarına yüksek teknolojili ve kaliteli makine, ekipman ile cevap verebilmek, satış sonrası hizmet kalitemiz ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

 

Hedefimiz
Başarı anlayışımızın gerekli kıldığı, müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayarak, ülkemizde saygın ve lider bir kuruluş olmak.

 

KVKK

 Aydınlatma Metni

 Çerez Politikası

 Gizlilik Politikası

 TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİLMESİNE İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

 Veri Sahibi Başvuru Formu