Tambur Kaplama ve Sıcak-Soğuk Vulkanize Bant Ekleme

Uzun süredir yapmakta olduğumuz sıcak-soğuk vulkanize ve tambur kaplama işlerinde uzman kadromuz ile “Demir Çelik”, “Metalik Cevher Üretilen Madenler (Altın bakır, krom vs..)”,  “Kömür” , “Termik Santral”, “Çimento” gibi birçok sektörde hizmet vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde 400-1600 mm bant genişliklerinde ek yapabilecek 3 adet vulkanize pres bulunmaktadır. Bu presler ile Türkiye’nin her bölgesindeki ihtiyaçları karşılayabilmekteyiz. Ülkemizin demir çelik sektöründeki yapı taşlarından biri olan” İskenderun Demir Çelik Fabrikasında” bir buçuk yıl içerisinde yaklaşık olarak 160 adet ekleme yapılmıştır. Bu eklerin tamamı Labris Madencilik Personelleri tarafından yapılmış olup 2016 yılı sonuna kadar da bu sayının 200’ü bulması beklenmektedir. 
 
Vulkanizasyon işleminin yanı sıra, “Kuyruk, tahrik, saptırma ve elevatör” tamburlarının; sistem üzerinde, işletmelerin atölyesinde veya Labris Madencilik atölyesinde uygun fiyat ve kaliteli HİZMET ANLAYIŞIMIZLA kaplanması uygulamalarında sektörde önemli bir yer edinilmiştir. Kauçuk, seramik, seramikli kauçuk gibi ürünler soğuk yapıştırma, kaynak ve değiştirilebilir(kızaklı) kaplama yöntemleriyle tamburlarınıza uygulanmaktadır. Bu konularda da yılların getirmiş olduğu tecrübelerimize güvenebilirsiniz.
 
Sıcak-soğuk vulkanizasyon ve tambur kaplama uygulamalarında kullanılan bütün ekipmanları (el aletleri, vulkanize kauçukları, tambur kaplama malzemeleri vs) Labris Madencilik aracılığıyla ile tedarik etmeniz mümkündür. 
Ayrıca tambur kaplama ve sıcak-soğuk vulkanizasyon eğitimlerimizle sizlerin çözüm ortağı oluyoruz.

Dosyalar