Tenova Mining & Minerals

Tenova Mining & Minerals

Tenova Mining & Minerals mühendislik firması tüm metal ve mineral endüstrisine anahtar teslim projeler sunan bir dünya firmasıdır. Bu projeler içinde madencilik, mineral ve metal prosesleri, demir bileşikleri, mineral tuzları, çevresel koruma teknikleri, yığın malzemenin taşınması, temiz ve atık suyun değerlendirilmesi bulunmaktadır. Bununla beraber Tenova Mining & Minerals bir çok projeye imza atmıştır.

Tenova Mining & Minerals firması yapılan projelerin, ancak ekonomik anlamda getirileri olduğunda anlam kazanacağını ve değerlendirileceğinin bilincindedir. Bu nedenle anahtar teslim projelerin yapılmasında mühendislik çalışmalarını, özel teknolojilerin kullanılmasını, finanssal ve ticari kolaylıkları ve proje yönetimini en ön planda tutar.

Firma öncelikli olarak genişleyen ekonomisi ile gelişmekte olan, uygun çalışma ve yatırım koşullarının ihtiyaç duyulduğu bölgelerde, müşteriye yatırım için ekonomik kaynağın bulunmasını ve en uygun finans koşullarının ayarlanmasını sağlar. Esnek anlaşma şartları ile müşterisine ekonomik getiri imkanı tanır.

Tüm projeler; istenirse anahtar teslim, istenirse mevcut teknolojilerin yenilenmesi, daha önce uygulanmış bir teknolojiye uyarlanması, ekipmanların montaj edilip kurulması ve denetlenmesini kapsayabilir.