Tiefenbach Kontrol Sistemleri

Tiefenbach Kontrol Sistemleri

Otomasyon, mekanizasyon ve sürekli artan maliyet baskısı günümüzde her zamankinden daha fazla gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyen teknolojiyi gerekli kılmaktadır. Yenilikçi teknolojisi ile TIEFENBACH CONTROL SYSTEMS kabul edilmiş bir piyasa lideridir ve madencilik faaliyetlerinde kullanılmak üzere tasarlanan elektro hidrolik kontrol sistemleri tedarikçileri listesinin en üst sırasında yer alır. Endüstri uygulamalarına yönelik bileşenlerin geliştirilmesi ve imalatı da faaliyet yelpazemizin bir parçasıdır.

Uzun yıllar boyunca edinilmiş know-how ile birlikte bilgi teknolojileri, elektronik ve hidrolik alanlarındaki tecrübelerimiz ürünlerimizin imalatı için vazgeçilmez gerekliliklerdir. Optimize edilmiş teknoloji ve gelişmiş kalite ile uzun hizmet ömrü garantisi veriyoruz, dolayısıyla da yüksek ekonomik verimlilik seviyesine ulaşılmasına katkı sağlıyoruz.

Ayrık tip hidrolik kontrol sistemi

Dünya genelinde kullanılan hidrolik kontrol üniteleri dayanıklı tasarıma sahiptir ve özellikle yer altı maden faaliyetlerinde hidrolik tavan tahkimatlarının kontrol edilmesine yönelik geliştirilmiştir.

Hidrolik tavan tahkimatlarının çok çeşitli gerekliliklerini karşılayabilmek ve müşteriler tarafından belirlenen talepleri mümkün olan en iyi biçimde karşılayabilmek için, hidrolik kontrol üniteleri geniş çeşitlilikteki seçeneklerden tercih edilenler doğrultusunda birleştirilebilir mevcuttur.

Pilot kumandalı ikiz emniyet valfi (check valf)

Emniyet valfleri bir koni vasıtasıyla sızıntı olmadan akışın sadece bir yönde olmasına izin verir ve karşı yöndeki akışı bloke eder. “Pilot kumandalı” tipte, kapatma fonksiyonu ayrı bir kontrol basıncı ile devre dışı bırakılabilir. Korozyona dayanıklı emniyet valflerimiz nominal boyutlarda ve tasarımlarda mevcuttur:

- Sıralı emniyet valfleri

- Tek-yollu sınırlayıcılar

- Pilot kumandalı emniyet valfleri

- Pilot kumandalı ikiz emniyet valfi

- Pilot kumandalı çift emniyet valfi

- Kartuş