RF Valve

RF Valve

RF PINCH VANALARI

RF firmasının kullandığı teknoloji tesisinizdeki vana problemlerinizi çözer. Daha az işletim ve bakım masrafı, düşük fiyatı ve yüksek güvenirliliği sayesinde yıllarca kullanırsınız. Patentli basit ve sağlam yapısı sayesinde çok zor proses uygulamalarında fark yaratır.

RF'nin patentli 2 kemerli gerilimsiz diyafram dizaynı, açma kapama esnasında diyafram üzerinde herhangi bir gerilme kuvveti oluşturmaz buda standart pinch vanalara göre daha uzun kullanım ve aşınma ömrü sağlar. Kemerli diyaframlar düşük hat basıncında veya vakum durumlarında stabil durarak akış kontrolünü isteğiniz gibi yapmanıza yardımcı olur. 
RF diyaframlarının üretiminde, aşınma dayanımı yüksek farklı elastomerler kullanılmıştır. Güçlendirilmiş KEVLAR® kordlar, ağır yükler altında RF diyaframların üstün performans göstermesini sağlar. VITON® diyaframlar en aşındırıcı proses maddelerine ve birçok kimyasala karşı aşırı dayanıklıdır.

RF vanaları ASME / ANSI B16, DIN ve ISO yüzeyden yüzeye ölçülerinde (25mm - 1000mm arasında) dünya standartlarında pinch vanalar üretir.

Dosyalar