chatsimple
top of page

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Labris, 1995 yılında Ankara'da kurulmuş olup dünyanın birçok ülkesinde kendi konusunda lider olan firmaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır. Labris, faaliyet konularını, makine ve ekipman çeşitliliğini hızla arttırarak günümüzde Türkiye'nin öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Labris olarak hedefimiz, müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, bu ihtiyaçlara yönelik kaliteli ürünler sunmak, satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti vermek, sorunlarını en kısa zamanda ekonomik olarak çözmektir.

VİZYONUMUZ

 

Temsilcisi olduğumuz ürünlerin temin edilebilme kolaylığı ve sağladığımız kaliteli servis hizmet ile iş alanımızda lider ve güvenilir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve sorunlarına yüksek teknolojili ve kaliteli makine, ekipman ile cevap verebilmek, satış sonrası hizmet kalitemiz ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

NEDEN BİZ?

Sizleri sadece müşteri olarak görmez, tedarik süreçleri ile başlamış bir ortaklığa adım attığını bilir.

Soru ve sorunlarınız karşılıksız kalmaz ve hızlıca yanıtlanması/çözülmesi adına elinden geleni yapar.Her zaman haberlerinize memnun olur, çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız. Umarız sizlerle de bu sorunun yanıtını hissedebileceğiniz güzel işlerde ve projelerde bir araya geliriz.

İNSAN
KAYNAKLARI

Bizlere dolduracağınız form ile başvuruda bulunabilirsiniz . Formu doldurup cv belgenizi upload ettikten sonra gönder butonuna basmanız yeterlidir.

İş Başvuru Formunda paylaşacağınız tüm kişisel verileriniz iş başvurusu ve değerlendirme süreçlerinde tarafımızca işlenecektir. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ( KVKK ) Aydınlatma   Metni ’ne buradan ulaşabilirsiniz.

Dosya Yükle

Teşekkür Ederiz.

bottom of page