chatsimple
top of page

Hafif Şartlar Konveyör Ekipmanları

ANKER® Tel Kanca Sistemi, başlangıcından bu yana sürekli yenilik ve kanıtlanmış performansı ile ün kazanmıştır. ANKER® tel kancaları, çeşitli tel çapları, bacak ve uç uzunlukları, metaller, şerit uzunlukları ve karde ve kaynaklı çubuk gibi stillerle tasarlanmıştır. Bireysel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için hepsi hazırdır. Çift kademeli kavrama modeli, tel kancalara bant karkasının bütünlüğünü bozmadan olağanüstü tutma gücü verir. Günümüzün ek yerleri ayrıca çok düşük bir profile sahiptir, bu da onları konveyör bileşenleriyle giderek daha uyumlu hale getirir ve daha az çalışma gürültüsü ihtiyacıyla uyumludur.


Tel bağlantı elemanları için tipik endüstriler şunlardır:

- Paket ve parça taşıma

- Genel imalat

- Ticari çamaşırhane

- Gıda işleme

- Tarım

- Filtre ortamı


Bağlantı Elemanlarına Genel Bakış


Kaynaklı Çubuk Kancalar (A Serisi™)

ANKER® A Serisi™ bağlantı elemanları, her ANKER® kancasının ortak bir çubuğa kaynaklanmasıyla oluşturulur.

- Kaynaklı çubuk, taşıma sırasında hasarı ortadan kaldırmak için sabit bir bağlantı elemanı şeridi oluşturur.

- Güvenlik Şeridi, parmak uçlarını korumak için kanca noktalarını kaplar, ancak bağlamadan önce kolayca çıkarılabilir.

- Kanca bacakları, kayış uçlarının "birbirine geçmesini" ve bağlantı pimlerinin takılmasını kolaylaştırmak için paralel tutulur.

- Özellikle gıda endüstrisinde önemli olan tek bir kancanın yerinden çıkma riski önemli ölçüde azaltılmıştır.

- Kaynaklı çubuk düz, bitmiş bir ek yeri oluşturur, böylece bant "dalgası" ortadan kaldırılır.

- Zorlu uygulamalarda A Serisi, tek tek kancaları korumak için şok yüklerini yayar. A Serisi bağlantı elemanları uygun uzunlukta kolayca kesilebilir veya 1500 mm'ye kadar özel uzunluklarda sipariş edilebilir. Eğimli ekler, yaygın çubuk kırılmasının endişe yarattığı oluklu bantlar ve özel metallerin gerekli olduğu yerler için önerilmezler.


Taraklı Kancalar


Bireysel ANKER® kancaları tarak kağıdı üzerine sabitlenmiştir.

- Eğimli ekler ve oluklu bant uygulamaları dahil olmak üzere her türlü uygulamada çalışır.

Çok çeşitli metaller ve boyutlarda mevcuttur.


G Serisi™ Bağcık

ANKER® G Serisi™ Bağcık, AISI 316 paslanmaz çelikten hassas damgalı mekanik ektir ve bağcığın tüm uzunluğu boyunca tutarlı bir 4,00 mm aralık sağlar. Kademeli bacak geometrisi, ekin üst ve alt kısımları arasında değişen dört nokta seviyesine sahiptir, bu da sürekli bir çizgiye karşı değişen delme noktaları sağlayarak ek yerinin gücünü ve dayanıklılığını artırır. G Serisi, tutarlı sıkıştırma için makinede uygulanır ve eğilimli bantlarda bile düzgün ve düz bir ek yeri sağlar. Oluklu paslanmaz çelik bağlantı pimleri kullanım sırasında migrasyonu önler.

Bağlantı Elemanı Seçim Yönergeleri


Doğru ANKER® Bağlantı Elemanını Belirleyin


1. Bant kalınlığını ölçün.

Bant kalınlığını ölçmek için mikrometre veya kumpas kullanın. Bandın bir baskı kapağı varsa, ölçümden önce kapağı bant ucundan 25 mm geriye doğru sıyırın. Bant karkasını kesmeyin.

2. Tambur çapını ölçün.

Minimum tambur çapı, en az 90°'lik bir bant sarımına sahip en küçük banttır.

3. Kanca seçeneklerini belirleyin.

Sayfa 4'teki tabloya bakarak, tablonun üst kısmındaki bant kalınlığını ve sol taraftaki minimum tambur çapını bulun. Matrisi kullanarak uygulamanız için en uygun kanca boyutlarını belirleyin. Daha büyük bir minimum tambur belirten kancaları seçmeyin - bacak uzunluğu çok uzun olacak, bacak yorgunluğuna ve erken arızaya neden olacaktır.

4. Kanca tel çapını seçin.

Kancalar çeşitli tel çaplarında üretilmektedir. Daha küçük tel çapından yapılan bir ek daha sessizdir ve konveyör bileşenlerine temas ettikçe daha az aşınır. Daha büyük bir tel çapından yapılan bir ek daha fazla güç ve aşınma direnci sunar. Sayfa 4'teki tabloda yer alan "Tel Çapı" sütununa bakın.

İhtiyaçlarınıza en uygun tel çapına sahip doğru kancayı seçin.

5. Stil seçin.

Uygulama gereksinimlerinize göre kaynaklı ve karde bağlantı elemanları arasında seçim yapın.

6. Malzeme seçin.

Uygulamanıza en uygun metal özellikleri için sayfa 2'deki malzeme seçim tablosuna bakın. Tüm boyutlar ve stiller tüm metallerde mevcut değildir.


Lütfen bu çizelgenin yaygın kanca boyutlarını temsil ettiğini unutmayın.

Ek boyutlar mevcuttur veya özel uygulama gereksinimleri için özel olarak üretilebilir.
Menteşe Pimleri

Menteşe pimleri, doğru seçilmiş ve takılmış kancalarla birleştirildiğinde mükemmel ek yerini tamamlayan hayati bağlantıdır. Geniş bir malzeme ve boyut yelpazesi şunları yapmanızı sağlar uygulamanızın özel ihtiyaçlarına göre bir menteşe pimini eşleştirin.Hidrolik Ekleme Makinaları


Üretim Bağcıkları yüksek hacimli üretim için tasarlanmıştır. Tel kancaları takmanın en hızlı ve en hassas yöntemidir. Lacer çeneleri kancalara temas ettiğinde, kanca noktaları banda ideal açıda nüfuz ederek optimum bir ekleme sağlar. Taraklar ve Adaptörler tüm kanca boyutları için mevcuttur, bu da üretim bağlayıcılarını her boyuttaki ANKER® kancayı bağlayabilecek hale getirir. Tüm üretim bağlayıcıları, birden fazla kanca ile sürekli bağlama özelliği sunar. işlemleri, kullanıcının yırtmaç genişliğinden daha geniş batların bağlamasına olanak tanır.

Düz, Düşük Profilli Ek Yeri Güç ve Dayanıklılık Sağlar


Anker® G Serisi Bağlama, galvanizli veya AISI 316 paslanmaz çelikten damgalanır ve daha sonra tutarlı bir sıkıştırma için makinede uygulanır, bu da düzgün ve düz bir ekleme ile sonuçlanır. G Serisi ekler, isteğe bağlı olarak, dört alternatif bacak uzunluğuna sahip kademeli bacak tasarımına sahiptir. Bu değişen bant delme noktaları, bitmiş ek yeri için ek güç ve dayanıklılık sağlar. Gıda üretimi, paket ve parça taşıma ve filtre ortamlarında kullanım için ideal olan Anker® G Serisi, PVC, PU ve PES bantlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Özellikler ve Faydalar:

- Kanıtlanmış Anker® bakım ve üretim bağlayıcıları ile kurulumu kolay olan G Serisi ekler tek tip ve son derece düşük profillidir.

- G 005, G 006 ve G 008 - Serilerindeki kademeli ayaklar, ek yerinin hem gücünü hem de dayanıklılığını artıran farklı bant delme noktaları sağlar.

- Düz, kesintisiz üst çubuk tasarımı bant dalgasını ortadan kaldırır ve bağlantı elemanlarının yerinden çıkma riskini azaltır.

- G Serisi ekler, kullanım sırasında pimin yer değiştirmesini önleyen oluklu paslanmaz çelik tel bağlantı pimi ile birleştirilir.


Önerilen Uygulamalar:

- Gıda Üretimi

- Filtre Ortamı

- Paket ve Parça Taşıma

G Serisi ile monte edilebilir:

- Anker Roller Lacer®

- Anker Microlacer®

- Anker Hidrolik Bant Makasları

(AHP, ARK, AMK, ARU ve AMU serilerini tamamlayın)
Yerinde Kurulum için Çözümler

Clipper® Tel Kancaların


Roller Lacer®'ı farklı kılan nedir?

yerinde kurulum için ideal

Clipper® Tel Kancalar?


Flexco, Roller Lacing Technology™'ye öncülük ettiğinde hızlı, yerinde mekanik bant bağlantı elemanı kurulumunu tanımladı. Zamanla kendini kanıtlamış bu teknoloji, çift makaralar Clipper® tel kancalarını kolaylıkla ve hızlı bir şekilde eş zamanlı ve kademeli olarak takarken bağlama kafasının bağlama genişliği boyunca sürülmesini sağlar.


Hızlı

Güvenilir Clipper® ekleri, geniş lacer genişlikleri ve Roller Lacing Technology™ kullanımı sayesinde genellikle 15 dakikadan daha kısa sürede kurulur. Daha hızlı kurulum, daha az arıza süresi, daha fazla üretkenlik ve daha fazla kâr anlamına gelir.


Kolay

- Taşınabilir - Uçak alüminyumundan üretilen lacer hafiftir ve bağlantı elemanı montajı için doğrudan iş sahasına kolayca taşınabilir.

- Kolay Kurulum - Basit kurulum prosedürleri, bandı kelepçeleme ve sabitleme yeteneği ile birleştiğinde, ekleme işlemini tek kişilik bir iş haline getirir.


Akıllıca

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı model ile

ihtiyaçlarınıza en uygun danteli bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

- Roller Lacer® Gold Class™: Tesislerinde çok sayıda

bant bulunan veya arıza süresini en aza indirmenin hayati

önem taşıdığı müşteriler için idealdir. Bu bant kesme makinesi,

kesme başlığını ve diğer özellikleri tahrik etmek için kablosuz

bir matkap kullanımı sayesinde yüksek hızlı kurulum için maksimum faydalar ve minimum operatör çabası sunar. 24”, 36”, 48” ve 60” genişliklerde (600, 900, 1200, 1500 mm) mevcuttur.

- Roller Lacer®: Hızlı, yerinde kurulum isteyen geniş bantlı müşteriler için mükemmel bir seçim. 24”, 36”, 48” ve 60” genişliklerde

(600, 900, 1200, 1500 mm) mevcuttur.

- Microlacer®: Bu 14” (350 mm) ek, dar bantlar için idealdir.
Roller Lacer® özellikleri:


Yüzey Şeridi Tasarımı:

Yüzey Şeritleri sağlam bir alt katman ile yeniden tasarlanmıştır. Bu 3 katmanlı tasarım

önceki modellerde gerekli olan kilitleme kolları ve destek çubukları ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, kurulum adımlarını ortadan kaldırdı ve lacer'ın güvenilirliğini artırdı


Kemer Kelepçesi Tasarımı:

İç kelepçe kirişinde bir dokulu kavrama yüzeyi ve ne zaman kelepçelendiğinde bandın doğru itilmesine yardımcı olur.


Yüzey Şeridi Saklama:

Lacer muhafazasındaki ekstrüde yuvalar, güvenli ancak erişimi kolay bir saklama yeri sağlar.


Makara Şaft Çapı:

Daha büyük çaplı şaft, uzun ömürlü bir ekleme için kancaların banda tam olarak gömülmesi için silindirlere gerekli desteği sağlar.


NOVITOOL® AERO®

Splice Press


Son Teknoloji Sonsuz Ekleme Teknolojisi


Mükemmel bir sonsuz ekleme yapmak zor olabilir - özellikle de her saniyelik aksama süresi size paraya mal oluyorsa. Novitool® Aero® Splice Press ile sonsuz bant ekleme işlemi daha kolay, daha hızlı ve daha tutarlı hale geldi. Aero Pres, hafif, termoplastik bantları birleştirmek için idealdir ve 8 dakika gibi kısa döngü süreleriyle Aero, bandınızın hızlı bir şekilde çalışmaya başlamasını sağlayarak arıza süresini en aza indirmenize ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.


Hızlı Çevrim Süresi


- 8-12 dakikalık kısa çevrim süresi

- Hem üstte hem de altta cebri hava soğutması alt kirişler, hızlı döngü ile birlikte zaman basının kullanılmasına izin verir yüksek hacimli bir bant atölyesinde çevre

- Taşınabilirlik, kolay kurulum ve kısa ekleme süresi yerinde eklemeye olanak sağlar çok az kesinti ile


Kolay Programlama


- Sezgisel, gezinmesi kolay HMI kontrolleri

- 1.000'den fazla ekleme tarifi baskı makinesinde saklanır


Yüksek Kaliteli Ekler


-Flexco, bitmiş ekin uzun ömürlü olması için en yüksek kalitede olmasını sağlamak amacıyla presi en son teknolojiyle

tasarlamış ve üretmiştir

- Ekleme reçetelerinin saklanması ve geri alınması, operatörden operatöre ve aletten alete, belirtilen herhangi bir ekleme parametresi için tutarlı bir şekilde kullanılmasını sağlarNOVITOOL® PUN m™

Mobile Finger PunchPun M™, sonsuz eklerin montajına hazırlık olarak poliüretan ve PVC konveyör bantlarına parmakları zahmetsizce delmek için tasarlanmıştır. Alet 3 standart genişlikte mevcuttur; 12" (300 mm), 24" (600 mm) ve 36" (900 mm). Zımbanın açık yapısı, daha geniş bantların birden fazla adımda delinmesini sağlar.


Yerinde Çalışmak İçin İdeal

Pun M manuel olarak çalıştırılır ve çalışması için elektrik veya hava basıncına ihtiyaç duymaz. Kolu çekerek 11.000 lbs. (50 kN) delme kuvveti oluşturulur ve ortalama bir kişi tarafından tek elle kolayca yapılabilir. Kolay kurulumu ve manuel kullanımı sayesinde Pun M, hem sahada hem de atölyede çalışmak için ideal bir araçtır.


Kolay Kullanım

Tek elle sıkma çubuğu
Esnek Konfigürasyonlar

Her türlü parmak delme işlemi için


Elle Kumandalı

Elektrik veya hava basıncı gerekmez

Taşınabilir Ekipman

Yerinde kullanım için
NOVITOOL® PUN M™

Mobile Finger Punch


Kolay Kullanım

Bir kayışı delmek için, bir kayış ucu uç durdurucuya karşı konumlandırılır ve yerine sıkıştırılır. Her kol çekişinde hassas

parmaklar hızla delinir.


Punch Çeşitleri

Flexco, istenen parmak boyutlarına bağlı olarak hem düz hem de eğimli parmak zımba tahtaları sunar. Zımba tahtalarının ayrı olarak satıldığını lütfen unutmayın. Flexco, diğer parmak boyutları için özel zımba tahtaları da oluşturabilir. Bilgi için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.


ALLIGATOR® STAPLE

Fastening System


Kurulumu Kolay, Sağlam ve Dayanıklı Bir Ekleme


Alligator® Ready Set™ Zımba Teli Bağlantı Elemanı Sistemi geniş bir kullanım alanı için idealdir. çeşitli hafif ve orta hizmet bağlantı elemanı uygulamaları. Sistem tek parça bağlantı elemanına sahiptir önceden yerleştirilmiş zımbalı şeritler kurulumu hızlandıran ve kesinti süresini en aza indirir.


Kolay, Hızlı Kurulum

1/16" (1,5 mm) ila 1/4" (6,4 mm) arasındaki kayışlar için tasarlanan Alligator Hazır Set kurulumu, yerinde kurulum için işe taşınabilen taşınabilir, hafif bir uygulama aracı ile kolaydır. Bağlantı elemanı şeridini kayış ucuna takın ve özel montaj aleti ile sabitleyin, ardından zımbaları sürün ve son ayarını yapın. güçlü, uzun ömürlü ek yeri.


Pazar Uygulamaları

- Paket ve Parça Taşıma

- Gıda ve Sıhhi Temas

- Tarımsal Hasat ve Taşıma

- Geri Dönüşüm ve Hurda İşleme

- Ahşap Ürünler


Alligator® Ready Set™ Ekleme Sistemi Nasıl Çalışır?


Hafif ve orta hizmet tipi sentetik karkas bantlar için tasarlanan Alligator® Zımba bağlantı elemanı, uzatılmış plaka tasarımı ile birlikte yüksek gerilimli, paslanmaz çelik bağlantı kullanır. Bu tasarım, bant bağlantı noktasındaki ek yeri yorgunluğunu ortadan kaldırmak için bağlantı elemanı delme noktasını bant esneme hattından ayırır.


Zımba bağlantı elemanları, her bir bağlantı elemanı plakası arasında bir köprü bulunan şeritler halinde döşenmiştir. Bu şerit tasarımı, tek tek parçaların taşınan ürünün içine dolma olasılığını en aza indirir. Tek parçalı tasarım daha güçlü bir bağlantı, darbe hasarına karşı daha fazla direnç ve menteşe piminin yerleştirilmesini kolaylaştıran daha pürüzsüz, yivsiz bir bağlantı sağlar.


Zımbalar, karkas lifleri arasında onları koparmadan çalışarak bağlantı elemanı ve kayış boyunca çekiçle çakılır. Zımbalar daha sonra kayışa çapraz olarak kenetlenir, böylece bant gerginliği zımbaları açmak için onlara doğru çekmez.


Ready Set™ Bağlantı Elemanları


Çelik, 316 Paslanmaz Çelik ve 430 Paslanmaz Çelik olarak mevcuttur. Ready Set Bağlantı Elemanları, önceden yerleştirilmiş zımbalara sahip tek parça bir bağlantı elemanı şeridine sahiptir ve tek tek zımbaları taşıma ve yükleme ihtiyacını ortadan kaldırarak kurulum süresini

kısaltır.


Konvansiyonel Zımba Bağlantı Elemanları


Çeliğin birkaç katı hizmet ömrü sağlayan aşınmaya dayanıklı MegAlloy® olarak mevcuttur. Zımbalar bağlantı elemanı plakalarından ayrıdır. Yeşil kılavuz bloklar (ST4-5) montaj aletine takılmalıdır ve kullanıcılar zımbaları C150 zımba dağıtıcısını kullanarak yerleştirebilir.


Bağlantı Elemanı Malzemeleri


Çelik: Standart bağlantı elemanı malzemesi çoğu uygulama için uygundur. Pas ve korozyon direnci için kaplanmıştır.

Paslanmaz Çelik: Tip 316 aşınmaya, manyetik çekime ve asitler ile kimyasallardan kaynaklanan korozyona karşı ekstra direnç sağlar. Ayrıca yüksek hijyen gereksinimleri için mükemmeldir.

MegAlloy®: Aşınma ve aşınmaya karşı üstün direnç, çeliğin birkaç katı hizmet ömrü sağlar. Darbe veya korozyona maruz kalan yerlerde tavsiye edilmez.

Manyetik Paslanmaz Tip 430: Manyetik separatörlerle kullanım içindir ve aşınma ve yıpranmaya karşı direnç sağlar. Plaka, zımba ve menteşe pimlerinin tümü manyetik paslanmaz çelikten imal edilmiştir.


BAĞLANTI ELEMANI SEÇİM YÖNERGELERİ


Doğru Alligator® Zımba Bağlantı Elemanını Belirleyin


  1. Bant gerilimini belirleyin.

Çoğu konveyör bandının mekanik bağlantı elemanı derecesi vardır. Bantların veya bağlantı elemanlarının önerilen kapasite aralığında çalıştırıldığından emin olmak için dikkatli olun.

2. Bant kalınlığını ölçün.

Sıyrılan alandaki bant kalınlığına karşılık gelen bir bağlantı elemanı boyutu seçin. Herhangi bir baskı üst kapağı çıkarıldıktan sonra ölçün.


3. Sisteminizdeki minimum tambur çapını ölçün.

Her bir bağlantı elemanı için minimum tambur çapları, her bir bağlantı elemanı için spesifikasyon çizelgelerinde belirtilmiştir.


4. Uygun bağlatı elemanı boyunu seçin. Seçiminizi yönlendirmek için ayrı bağlantı elemanı boyutları için teknik özellikleri kullanın.


5. Malzeme seçimi.

Uygulamanıza en uygun metal özellikleri için sayfa 2'deki malzeme seçim tablosuna bakın. Tüm boyutlar ve stiller tüm metallerde mevcut değildir.

EK ÇUBUKLARI

Menteşe pimi seçeneklerimizi uygulamanızın özel ihtiyaçlarıyla eşleştirin


NC - Naylon Kaplı Çelik

Çelik bağlantı elemanları ile kullanım için, NC menteşe pimleri oluklu veya düz bantlı konveyörler için önerilir.


NCS - Naylon Kaplı Paslanmaz Çelik

Ekstra aşınma ve kimyasal dayanım için.


SS - Paslanmaz Çelik

Paslanmaz çelik bağlantı elemanları ile düz bantlarda kullanmak için.


SP - Çelik

Aşındırıcı veya kumlu malzeme uygulamalarında çelik bağlantı elemanları ile kullanım için, sadece düz bantlar için.


KURULUM EKİPMANLARI


RSC187 Kurulum Ekipmanları


Zımbalar sürülürken bağlantı elemanlarını bant üzerinde doğru hizada güvenli bir şekilde

tutar. Hızlı, basit ekleme için iki zımbayı aynı anda takar ve zımbalar takılırken alet bant boyunca hızla hareket ettirilebilir. Ayrıca zımbaların ilk perçinlenmesi için sağlam bir örs yüzeyi sağlar.

RSC187 aletleri kılavuz bloklar ve sürücülerle birlikte gelir

ve çeşitli genişliklerde mevcuttur. Üretim bağlama ve imalat atölyesi gereksinimleri için daha geniş aletler mevcuttur.Alligator® Dörtlü Zımba Sürücüsü


Alligator® Dörtlü Zımba Sürücüsü, tek seferde dört

zımbanın takılmasını sağlar. 2 lb. çekiç kullanan bu dayanıklı, ısıl işlem görmüş çelik dörtlü sürücü, montajcıların montaj süresini

%50 kısaltmasını sağlar.


Alligator® Zımba Alet Kiti


Alligator Ready Set Staple eklerini kurmak, bakımını yapmak ve onarmak için ihtiyacınız olan

her şey. Kit, yukarıda açıklanan RSC187 aletinin yanı sıra zımba son ayar plakası, el sıyırıcısı, bant işaretleyici, bant pensesi ve 1 lb. (.45 kg) çekiç içerir. Diğer öğeler için bolca yer bulunan dayanıklı bir kutuda paketlenmiştir.


Alligator® Staple Gold Class™ Plus

Gold Class Plus aracı hem ilk hem de son ayar işlevini tek bir tabanda birleştirir. Bu işlem sadece hızlı ve kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda neredeyse hatasızdır. Patentli tahrik zımbası, bağlantı elemanı plakasının ön kenarını uygun sıkıştırma için aşağıya oturtmak ve aynı zamanda bağlantı elemanı halkalarını korumak üzere

tasarlanmıştır. Bu, menteşe piminin düzgün bir

şekilde yerleştirilmesini sağlar.


Bağlantı elemanlarını takmak için çekiç kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran Alligator Staple Gold Class sistemi, tekrarlayan hareket yaralanmaları riskini azaltır. Ayrıca, gün

boyunca çok sayıda ekin çekiçle takılmasıyla ilişkili operatör yorgunluğunu da azaltır.Kurulum Süresini %35 Azaltır ve Ekleme Tutarlılığını Artırır


Hızlı

Gold Class™ güç sürücüsü, Gold Class Plus aletiyle birlikte kullanıcıların Alligator® Ready Set™ zımba plakalarını hızlı ve zahmetsiz tetik çekişleriyle kurmalarını sağlar. Gold Class Plus aletinin tasarımı, kullanıcıların sadece saniyeler içinde plaka boyutları arasında geçiş yapmasına olanak tanır.


Kolay

Gold Class Plus aracı hem ilk hem de son ayar işlevini tek bir tabanda birleştirir. Bu işlem sadece hızlı ve kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda neredeyse hatasızdır. Patentli tahrik zımbası, uygun sıkıştırma için bağlantı elemanı plakasının ön kenarını aşağıya oturtmak ve aynı zamanda bağlantı elemanı halkalarını korumak için tasarlanmıştır. Bu, menteşe piminin düzgün bir şekilde yerleştirilmesini sağlar.


Güvenli

Bağlantı elemanlarını takmak için çekiç kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran Alligator Staple Gold Class sistemi,

tekrarlayan hareket yaralanmaları riskini azaltır. Ayrıca, gün boyunca çok sayıda ekin çekiçle takılmasıyla ilişkili operatör yorgunluğunu da azaltır.


Comments


bottom of page