chatsimple
top of page

FM-EVO

IBIS-FM EVO eğim izleme radarı, en yüksek veri kalitesi ve kanıtlanmış sistem güvenilirliği ile milimetre altı yer değiştirmeleri ölçmek için tasarlanmıştır. Bilinen ve bilinmeyen şev dengesizliklerinin geniş izleme aralıkları için IBIS-FM EVO, güvenlik açısından kritik radar izleme için mükemmel çözümü sunar.

 

MineMonitoring radar filosunun geri kalanıyla aynı şekilde IBIS-FM EVO, şev stabilitesi risklerinin işlenmesi, yorumlanması ve yönetimi için Guardian şev izleme yazılımını kullanır. Tüm IDS radarları için tek bir kullanıcı arayüzüne sahip olmak ve gelişmiş atmosfer yönetimi için IDS GeoRadar'ın son teknoloji ürünü Hi-Sense algoritmasından yararlanmak için Guardian FPM360'a sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

 
IBIS-FM EVO, Standart versiyonun yanı sıra, daha geniş bir uygulama yelpazesi ve özel avantajlar için Kısa ve Uzun versiyon olarak mevcuttur. Kompakt tasarımı ve artırılmış taşınabilirliği ile IBIS-FM EVO Short, kısa/orta menzilli izleme için idealdir. 3,2 m tarama uzunluğuna sahip IBIS-FM EVO Long, gelişmiş bir uzamsal çözünürlük sunar ve uzun menzilli izleme için idealdir.

 
IBIS-FM EVO Short'un kompakt bir versiyonu da mevcuttur: IBIS-FM EVO C. Bu çözüm, kompakt güç kaynağı modülü (ağırlık 30kg) sayesinde gelişmiş bir taşınabilirlik sunar. IBIS-FM EVO C, sınırlı alan ortamlarında kolay dağıtım ve kurulum için tasarlanmıştır ve yapısal ve taktik eğim izlemede ideal çözümdür.
IBIS-FM EVO Katalog

IBIS-FM EVO Teknik Bilgileri

IBIS-FM EVO C Teknik Bilgileri

bottom of page
chatsimple