chatsimple
top of page

Longi

Özelleştirilmiş Hizmet

LONGi, son teknoloji manyetik ayırma tesisi olan üretim merkezinde kendi laboratuvarını işletmektedir. Bu laboratuvar, çok çeşitli maden ve geri dönüşüm endüstrileri için profesyonel numune testi ve raporlaması gerçekleştirmektedir.


Kaliteli Mıknatıslar

Ürünlerde istikrarlı ve güvenilir bir performans sağlamak için yüksek zorlayıcı güce sahip mıknatıslar kullanılmaktadır. Demanyetizasyon oranı, 8 yıllık bir süre boyunca ortalama %5'ten daha azdır.


Çok Kutuplu Mıknatıs Yapısı

Çok kutuplu manyetik yapı, malzemenin tamburda karışmasını ve ters dönmesini sağlayarak konsantre tenörünün iyileştirilmesine yardımcı olur. Bu, demirli malzemeyi sıkı bir şekilde yerinde tutarken manyetik olmayan parçacıkların kaçmasına izin verir.Yaş Prosesler için Manyetik Ayırıcılar


Yüksek Performanslı Mıknatıs Sistemi

Küçük boşluklara sahip çok kutuplu tasarım, tam bir ayırım sunan bir ortam yaratır.

Büyük sarım açısı, uzun toplama alanı.

Yüksek gradyanlı manyetik alan.

Yukarıdaki iyileştirmelerle birlikte toplam manyetik sistem, hem konsantre tenörünü hem de verimi yüksek oranda artırır.


Verimli Ayırma Tankı

LONGi, tank arkı için, birincil geçiş sırasında büyük parçacıkların onu boklanmasını engelleyen, hidrodinamik bir verim eğrisi oluşturmuştur. Ek olarak tanklar, darbe alanında özel aşınma malzemesi bulunan paslanmaz çelikten yapılmıştır.


Ayarlanabilir Tasarım

Tanklar, her koşulda yüksek konsantre tenörü ve yüksek verim elde edilmesi için en iyi ortamın oluşturulmasına olanak sağlayacak şekilde yani her yöne ayarlanacak şekilde tasarlanmıştır.


Sprey Nozul

LONGi'ye özel tasarım olan sprey nozullar, su tüketimini en aza indirerek tambur içerisinde konsantre kalmamasını sağlar.Kuru Prosesler için Manyetik Ayırıcılar


Kullanılan N40H mıknatıslar uzun ömürlüdür ve yüksek manyetik kuvvete sahiptir. Her biri krom kaplamadır. Demanyetizasyon her 8 yılda bir %5'ten azdır.

Manyetik sistemin montajı, mıknatısların bir bağ plakasına paslanmaz çelik cıvatalarla sabitlenmesi ve ardından mıknatısların zarar görmesini ve soyulmasını önlemek için paslanmaz çelik bir plaka ile sarılması şeklindedir.

İşleme yüzeyindeki sızdırmazlık maddesi, paslanmaz çelik flanşlar, tambur dış yüzeyinin 4 mm sızdırmazlık halkası ile birlikte olması gibi önlemler, tamburun uzun süreli stabil çalışmasını sağlamak için tozdan, sudan ve nemden korumak için kullanılır.


Tambur yüzeyleri aşağıdaki özelliklere sahip aşınmaya dayanıklı seramik plakalarla korunmaktadır:


Dayanıklı ve Aşınmaya Dayanıklı

Seramik plakanın sertliği, manganez çeliğinin 100 katı ve dökme krom demirin 20 katı olan HRA92'dir.


Mıknatıslanmayan Malzeme

Seramik plakalar mıknatıslanamadığı için metallerden kaynaklanan aşınmaya karşı daha da dayanıklıdırlar.


Yüksek verimli

Seramik plakaların kendine özgü özellikleri, işlenen malzemelerin ayırma verimliliğini ve kalitesini artırmaya yardımcı olur.


Güvenli ve Emniyetli

Seramik plakalar yüksek yoğunluklu manyetik olmayan bir polimer ile yapıştırılmıştır. Tambur dış yüzeyi ve plakalar arasındaki kesme mukavemeti 30 MPa'dan fazladır. Bu olağanüstü dayanıklılık nedeniyle, çalışma sırasında meydana gelen aşırı sıcaklık değişimlerine ve titreşimlere karşı uygundurlar.Commenti


bottom of page
chatsimple