chatsimple
top of page

Pumpcell

Güney Afrika’da 1982 senesinde kurulan Kemix maden endüstrisinde, özellikle endüstriyel altın-gümüş liç projelerinde uzmanlaşarak tank liçi ve sıyırma-altın kazanım tesislerinde ekipman boyutlandırma, projelendirme, tasarım ve ekipman tedarik hizmeti vermektedir.

Kemix, karbon adsorpsiyonu konusundaki akademik ve endüstriyel tecrübesi ile tank liçi ekipmanlarının tasarımı ve tedarikinde dünya lideridir. MPS ve MPS (P) Interstage elek ve endüstriyel karıştırıcı tasarımı ile konvansiyonel CIL ve CIP sistemlerine alternatif AAC Pumpcell sistemini geliştirmiştir. Bu sistem ile aktif karbon çok daha düşük tank hacminde yüksek oranda yüklenebilir, ayrıca kırılmaya bağlı karbon kayıpları minimuma indirilir.

Kemix ayrıca karbon rejenerasyon fırını ve elektroliz hücresi konularında da uzman bir tedarikçidir.

Bu bağımsız karbon adsorpsiyon tesisi gelişmiş karbon kontrolüne sahiptir. Karbon, AAC Pump Cell tesisinin her aşamada yaklaşık 15 dakika kalma süresi vardır, bu da geleneksel CIP devrelerinden oldukça kısadır. AAC Pump Cell tesisi 1 litre pülp başına 30- 80 g karbon konsantrasyonlarıyla çalışır.


コメント


bottom of page