chatsimple
top of page

RockSpot
RockSpot, kaya düşmelerini tespit edebilen, takip edebilen ve bildirebilen yenilikçi bir radar sistemidir. Kaya düşmesi tehlike yönetimini en üst düzeye çıkarmak için kaya düşmeleri hakkında bildirimleri tetikleyebilen ve bir kaya düşmesi veritabanı oluşturabilen endüstrinin ilk uçtan uca çözümüdür. RockSpot, madencilikte kritik izlemedeki boşluğu doldurarak gece gündüz sürekli izleme sağlayarak asla uyumaz.


Gelişmiş risk azaltma ve planlama için olay veritabanı


RockSpot, 7/24 kaya düşmesi takipcisi olarak hareket eder. Birden fazla istatistiksel araçla veri analizi yapmak için kaya düşmeleri veritabanında izlenir, saklanır ve otomatik olarak sınıflandırılır: özel olarak tanımlanmış alanları ve tekil düşme olaylarını ayrıntılı olarak keşfetmeyi sağlar. RockSpot, operasyonel ve jeoteknik riskleri azaltmak için etkili bir kaya düşmesi riski bölgelemesini, TARP ince ayarını ve geri analizi destekler.

Eşzamanlı risk yönetimi için gerçek zamanlı bildirimler


Bu kompakt ve güçlü radar, düşen kayaları neredeyse gerçek zamanlı olarak alır ve çalışan ekipler, olayın tüm ayrıntılarına anında erişimle birlikte harekete geçmek için anında bildirim alır. Uzun süre çalışan harici bir enerji çözümüyle, kullanıcılar güvenlik için 7/24 izleme kapsamına güvenebilirler.


GeoCloud ile entegre izleme çözümü


Kullanıcılar, web tabanlı bir uygulama olan yenilikçi GeoCloud platformundan RockSpot verilerine erişebilir. Mobil cihazlar için optimize edilen GeoCloud, kaya düşmesi olaylarıyla ilgili tüm önemli verilere anında erişim sağlar. Tüm eğim hareketleri coğrafi referanslıdır ve saha haritası üzerine bindirilir ve birden fazla istatistiksel araç, kaya düşmesi olaylarının gelişmiş bir özelleştirilebilir veri analizine izin verir.

Özellikler ve Faydaları


  • Kaya düşmelerinin 7/24 izlenmesi ve takibi

Kaya düşmeleri üzerine gerçek zamanlı bildirimler ve eksiksiz bir olay veri tabanının oluşturulması

  • Tam kapsama alanı için uzun menzil ve yüksek hassasiyet

Tek bir radar ünitesi tüm duvarı yüksek çözünürlükle kaplayabilir

  • Verilerden daha fazlasını elde etmek için güçlü yazılım

Azaltma önlemlerinde maliyet düşüşleri için toplanan verileri analiz etmek için birden fazla istatistiksel aracın mevcudiyeti

  • Dayanıklı tasarım ve az bakım

Bakım maliyetlerini düşüren ve en zorlu ortamlarda çalışmasını sağlayan temiz tasarım

  • Coğrafi referans işleme ve Gerçek zamanlı akış

Coğrafi referanslı veriler ve izlenen alanın video akışını sağlayan yerleşik bir kamera

Comments


bottom of page