chatsimple
top of page

Titreşimli Besleyiciler


VTP Titreşimli Elek Besleyicileri ve VP Besleyiciler

VTP titreşimli eleme besleyicileri ve VP besleyiciler, besleme sırasında ince malzemeyi kısmen eleyerek kırıcılara kaya beslemek için kullanılır. VTP ve VP besleyiciler, kapasitenin sürekli olarak düzenlenmesine olanak tanıyan bir frekans dönüştürücüyle donatılabilir. Besleyiciler mobil ve yarı mobil üniteler için çok uygundur. Yarı mobil besleyici, bölümlü çerçevenin alt kısmına sabitlenmiştir. Ekipman, kurulum gerektirmeden sahada, istenilen konuma kolay taşıma için kızaklarla donatılmıştır.


PVR Titreşimli Izgaralı Plaka Besleyiciler

Titreşimli ızgaralı plaka besleyiciler, topaklı, taneli ve yığın malzemelerin bunkerden bir sonraki kırıcı gibi çalışan bir ekipmana transferi için sürekli olarak beslenmesi için kullanılır. Besleyiciler hammadde işlemeye uygundur.


Apron Besleyiciler

Apron besleyiciler, sıcaklığı 200 °C'ye kadar olan topak veya taneli malzemelerin sürekli beslenmesi veya hacimsel dozajlanması için kullanılır. CPLP besleyiciler, öğütülmüş daha küçük tane boyutundaki malzemeler için tasarlanmıştır. CPLD ve CPLDT besleyiciler, özellikle birincil kırma tesislerinin proses hatlarındaki iri taneli malzemeyi beslemek için kullanılır.
Comments


bottom of page